ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α'ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική γήπεδο ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/1/2012 ώρα 15.00μ.μ -ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ(ΑΛΙΚΙΑΝΟΣ)

powered by Agones.gr (livescore)

3 Απρ 2011

ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΗΤΤΑ (ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 4-0)

Η ομάδα του Κρητικού Αστέρα , σίγουρα δεν πήγε στο Καστέλι για να χάσει με κατεβασμένα τα χέρια…. Πάλεψε μέχρι τέλους τον αγώνα , χωρίς να καταφέρει να πετύχει ,έστω το γκολ της τιμής! Στο 31’ έγινε το 1-0 με τον Κλωθάκη , δέκα λεπτά αργότερα ο ίδιος ποδοσφαιριστής έκανε το 2-0 στο 41’ Στο 2ο ημίχρονο η ομάδα μας προσπάθησε , μόχθησε, αλλά η ανωτερότητα του Κισσαμικού ήταν εμφανείς με αποτέλεσμα να δεχθούμε άλλα δύο τέρματα , στο 59’ το 3-0 με τον Κλωθάκη και στο 70’ με τον Καλαμπακάκη το 4-0! Καλός ο Δημοβασίλης , μέτριος ο Αποστολάκης , καλός ο Μαραγκάκης.
Κρητικός Αστέρας /Π.Σ.Ν.Χανιά: Πάττας , Παρασκευούδης (76’ Ασημακόπουλος) , Γκιόκας , Κοκολαντωνάκης ,Κουρινάκης , Ασημακόπουλος (46’ Ντούπης), Κατάκης , (69’ Καραμιχάλης) Κρεμλίδης , Σιντάρσκι, Φραγκιουδάκης (46’ Μαραγκουδάκης ) , Χαλιβελάκης Ν.