ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α'ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική γήπεδο ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/1/2012 ώρα 15.00μ.μ -ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ(ΑΛΙΚΙΑΝΟΣ)

powered by Agones.gr (livescore)

2 Νοε 2008

Δεύτερη νίκη με ...ανατροπή

Χωρίς να κάνει εμφάνιση ανάλογη με τα προηγούμενα παιχνίδια, η ομάδα μας νίκησε τελικά την ΑΕΚ Χανίων με 3-1, αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 53΄. Με τέρματα των Κωνσταντινίδη στο 68΄, Σπυριδάκη στο 77΄, Μιχαλέφσκι(φωτ.) στο 85΄και αρκετές χαμένες ευκαιρίες σε ένα πολύ καλό επιθετικά 30λεπτο, γεγονός που αν μη τι άλλο δείχνει χαρακτήρα, φτάσαμε σε μια δίκαιη νίκη καθώς παρά την μέτρια απόδοση στο πρώτο 60λεπτο, είχαμε τον έλεγχο του αγώνα. Μελανό σημείο ο τραυματισμός του Γκάκε στο 43΄ που του απέφερε 7 ράματα στο μέτωπο. Με λάθη και για τις 2 ομάδες η διαιτησία του Μιχελάκη, που βρέθηκε σε κακή μέρα.